Jestem psychologiem (ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, specjalność psychologia kliniczna i zdrowia) oraz certyfikowanym terapeutą TSR (Certyfikat PSTTSR).

Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii DIALOG (dawniej MABOR – szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne) w nurcie integracyjnym ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin oraz terapii dzieci i młodzieży.

Ukończyłam szkolenia I i II stopnia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ang. BSFT), oraz liczne szkolenia kierunkowe realizowane w akredytowanych ośrodkach kształcenia w psychoterapii krótkoterminowej (m. in. interwencja kryzysowa w PSR, praca z młodzieżą i rodziną w PSR, praca z lękiem w PSR). Posiadam certyfikaty Trenera TUS, Praktyka metody Kids’Skills i Edukatora Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców. 

Prowadzę konsultacje indywidualne dla dorosłych, młodzieży i dla rodziców z dziećmi a także warsztaty kompetencji rodzicielskich oraz zajęcia dla dzieci.

Podczas sesji indywidualnych skupiam się przede wszystkim na potrzebach i zasobach Klienta oraz na małych krokach, prowadzących do celu. Pracuję z osobami, którym trudno się odnaleźć w dzisiejszym pędzącym świecie, doświadczającymi kryzysu, zmagającymi się z lękami oraz wysoko-wrażliwymi.

Prowadzę również terapię par.

Poza podejściem TSR bliska jest mi terapia akceptacji i zaangażowania ACT (ang. acceptance & commitment therapy).

Pracowałam w świetlicy socjoterapeutycznej, gdzie prowadziłam zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i młodzieży oraz zajmowałam się poradnictwem rodzinnym.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP oraz Positive Discipline Association.

W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

Regularnie uczestniczę w superwizji indywidualnej i grupowej.

Mam za sobą doświadczenia zarówno pracy w korporacji jak i prowadzenia własnej firmy a także kilkuletniego pobytu zagranicą.

Lubię gry planszowe, podróże i wyzwania.

Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia – należy tylko znaleźć właściwe drogi do rozwiązań.

Terapię i warsztaty prowadzę w języku polskim i węgierskim.