Jestem psychologiem (Wydział Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, specjalność psychologia kliniczna i zdrowia) oraz terapeutą TSR w procesie certyfikacji.

Ukończyłam szkolenia I i II stopnia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ang. BSFT), oraz liczne szkolenia kierunkowe realizowane w akredytowanych ośrodkach kształcenia w psychoterapii krótkoterminowej (m. in. interwencja kryzysowa w PSR, praca z młodzieżą i rodziną w PSR, praca z lękiem w PSR). Posiadam certyfikaty Praktyka metody Kids’Skills i Edukatora Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców. 

Prowadzę konsultacje indywidualne dla dorosłych, młodzieży i dla rodziców z dziećmi a także warsztaty dla rodziców/opiekunów.

Organizuję wyjazdowe warsztaty dla kobiet, które szukają swojej drogi, potrzebują wsparcia w odnalezieniu się w nowej sytuacji życiowej lub po prostu chcą lepiej przyjrzeć się swoim potrzebom i celom.

Podczas sesji indywidualnych skupiam się przede wszystkim na potrzebach i zasobach Klienta oraz na małych krokach, prowadzących do celu. Pracuję z osobami, którym trudno się odnaleźć w dzisiejszym pędzącym świecie, doświadczającymi kryzysu, zmagającymi się z lękami oraz wysoko-wrażliwymi.

Prowadzę również terapię par, w której ważny element stanowi komunikacja w związku.

Poza podejściem TSR bliska jest mi terapia akceptacji i zaangażowania ACT (ang. acceptance & commitment therapy).

Pracuję również w świetlicy socjoterapeutycznej, gdzie prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i młodzieży oraz zajmuję się poradnictwem rodzinnym.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Positive Discipline Association.

W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

Regularnie uczestniczę w superwizji indywidualnej i grupowej.

Mam za sobą doświadczenia zarówno pracy w korporacji jak i prowadzenia własnej firmy a także kilkuletniego pobytu zagranicą.

Lubię gry planszowe, podróże i wyzwania.

Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia – należy tylko znaleźć właściwe drogi do rozwiązań.

Terapię i warsztaty prowadzę w języku polskim i węgierskim.